пятница, 16 сентября 2011 г.

Отошел ко Господу Высокопреосвященнейший Владыка Никодим, митрополит Харьковский и Богодуховский

Благословенний простір високих гір Карпатських
Дідів і прадідів моїх священная земля,
З-поміж народів православних братьських
Господь й мене покликав до життя.
    Митирополит Никодим
"Подих серця до Творця"

Прихожане, причет и Настоятель Свято-Артемиево-Софиевского Храма возносят молитвы ко Господу нашему в связи с утратой нашего Архипастыря, отца, молитвенника за всю землю Слободскую и Верного Христова Воина митрополита Харьковского и Богодуховского Никодима.
Господи! Со Святыми упокой!Увечері, 15 вересня, на 91-році життя відійшов до Господа митрополит Харківський і Богодухівський Никодим (Руснак). Це сталося в його архієрейській резиденції, що на території Свято-Покровського чоловічого монастиря Харкова.

Зранку, 16 вересня, після Божественної Літургії в Іоано-Богословському храмі резиденції тіло спочилого владики було перенесено до Благовіщенського кафедрального собору. Тут вікарій Харківської єпархії архієпископ Ізюмський Онуфрій відправив біля гробу заупокійну літію.

У суботу, 17 вересня, в Благовіщенському кафедральному соборі Харкова буде звершена Божественна літургія (початок о 9:00). Далі буде звершено чин архієрейського погребіння, після чого тіло митрополита Никодиму поховають на території собору.
(по материалам официального сайта УПЦ. Фото - сайт УПЦ)

Комментариев нет: